Nej aplikace pro Vlogování

Aplikace všeho druhu jsou tu obvykle od toho aby nám usnadnily různou opakující se nebo složitější činnost. Každopádně i aktivity související s vlogováním nejsou vždy úplně nejjednodušší. Ať už vás nenapadá nové téma pro váš blog či vlog, nevíte jak na úpravu fotek nebo videí a nebo se stydíte před kamerou?
 
Pokud chcete vaše návštěvníky zaujmout pak to určitě nebude jednoduché. Některé z následujících aplikací vám snahu ale určitě podstatně ulehčí.
 
 
Jedna ze zábavných sociálních sítí, kde můžete sdílet své fotografie a krátká videa a to s nastavením časového omezení, po kterém se příspěvky nanávratně vymažou - to je SnapChat. Jistý pocit exkluzivity a nadšení pro budoucí příspěvky zde určitě nechybí.
 
 
Vine posouvá sdílení obrázků a videí do jiného rozměru. Sdílet totiž můžete maximálně 6 vteřinové video-smyčky. A budete určitě překvapení kolik toho můžete za 6 vteřin stihnout.
 
 
Aplikace vám umožní natočit až 45 minutový záznam a navíc má i super efektivní stabilizační funkci. Video pak můžete sdílet na Facebook i na Instagram.
 
 
Živé vysílání není už nějakou dobu výsadou pouze televizních kanálů. Právě tato aplikace vám umožní vytvořit si svůj vlastní online video kanál, kde můžete živě sdílet svou show a novinky. Právě tuto aplikaci využívá i spousta Vloggerů na YouTube pro živou interakci se svými fanoušky.
 
 
Zcela nový rozměr do editace videa vám dodá profesionální videoeditační program. Jednoduché ovládání a cenová dostupnost dělá z této aplikace jasnou volbu, pokud už jste ve vlogování nějakou dobu a určitě s tím nechcete v blízké době seknout. Přímé nahrávání videí na YouTube a Facebook jsou tu také samozřejmostí.
 
 
SUperefekty jako z filmových trháků dodáte do svých video příspěvků právě s touto aplikací. Výbuch rakety, sněhová lavina, útok pavouků nebo robotů z hvězdných válek - to vše zajistí nejen vám ale i návštěvníkům spoustu zábavy.
 
 
Chcete začít Vlog ale nemáte ještě čím natáčet? Chcete dělat review nějakého produktu, jiného videa či stránek? Chcete doplnit vaše video o názornou ukázku? Tato aplikace vám umožní nahrávat vše z displeje vašeho počítače. Nemusíte tak pouze něco vysvětlovat, rovnou to všem ukážete na vašem počítači.
 
 
Chcete do svých příspěvků zahrnout jiná videa z Youtube a nevíte jak na to? Tento doplněk pro Firefox vám umožní stáhnout jak video, tak i třeba jen audio ve formátu MP3. Pak už si s nimi musíte ale poradit dál v jednom z videoeditačních programů.
 
 
Aplikace iMovie pro iPhone může být pro vlastníky tohoto stylového zařízení (mimochodem velmi oblíbeného mezi Vloggery) při vlogování dozajista nutností. Přidávejte do svých videí přechody mezi jednotlivými scénami či hudbu na pozadí.
 
 
Klapka! Pokud jste někdy viděli natáčení filmu, pak určitě znáte klapky s informacemi o scéně, o času natáčení apod. Tahle aplikace dokáže vytvořit digitální verzi klapky.
 

Máte nějakou další oblíbenou aplikaci, používáte nějaký užitečný plugin prohlížeče? Podělte se s dalšími návštěvníky.